photoshop öğrencileri

 

Birazdan yazacaklarım gerçek kişi ve kurumlarla tamamen ilgilidir.

Celal Aşık kimdir sorusuna cevap vermek içimizde bıraktığını yazmak için sayfasından bizlere böyle bir alan açtığı için öncelikle teşekkürler öğretmenim. 27.06.2016 Pazartesi 19.00’da  Beşiktaş Bilge Adam 303 numaralı derslikte tanıştık.İlk kez tanıştığınızda size yabancı davranmıyor, sohbet ettiğiniz zaman artık onun 1. derece de yakını gibi hissetmenizi sağlıyor.

Adobe Photoshop,Illustrator,Indesign,Dreamweaver,Flash,Muse ve daha da fazlası… Güncel bilgiye sahip olması size güven veriyor. Bazı eğitmenlerin hala aynı konuyu değiştirmeden anlattığını, aynı örnekleri yaptığını çok duyduk. Örneğin Photoshop Tutorial yapacağız, Celal hocam seçin internet üzerinden yapalım diyor.Dersi bizler şekillendiriyoruz ve keyifle istediğimiz şekilde işliyoruz. Fenerbahçeli olduğu için bazen uygulama renkleri sarı ve laciverte kaçıyor ama olacak o kadar fanatik 🙂  Ders sırasında kaç kere ayağa kalkıyor diye saymaya kalktım, sonrasından bu durumun uykumu getireceğini ve sayamıyacağımı anladım. Her soruya yanımıza gelip ilgileniyor. Kurum için ve eğitim alan için büyük bir şans kendisi Celal Aşık…

Şimdi güzel güzel yazdık birde kötü taraflarını da yazalım.( Öğrencimiz yani ben burada Tecâhül-i ârif , Mecaz-ı Mürsel yapmaya çalışmıştır.)

İnsan alışıyor sizi dinliyor, kurs bitti bakalım nasıl olacak. Geçmiş öğrencilerine yardım ediyor durmadan onlara fikir veriyor. Programlarının kurulum aşamalarında yardımcı oluyor.Fiyat teklifleri veriyor bütçe oluşturuyor onların hayatlarına yardımcı oluyor. İşlerini çözüyor teslim ediyor.Üniversite öğrencilerinin bitirme projelerine yön veriyor…

Kendisine çok kızıyorum “Bırakın hocam internet var araştırsınlar yardımcı olmayın diyorum”  ama değişen yok. İllaki yardımcı olacak.

Kendisine iş verecek kurumsal olduğuna inan firmalara sesleniyorum. Kendisiyle çalışmayın size çok yüksek fiyatları tatlı tatlı anlatarak yazamaz. Hakkı neyse onu almanın peşindedir, buda size gelmez. Karşınızda ajans istersiniz, 10 dk iş için 1 gün beklemeyi seversiniz. (Aman aman bu yaptığım biraz Fakir Edebiyatı oldu olsun direk sansürsüz olsun istedim)

 

GEÇMİŞ VE GELECEK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

*Lütfen hocamı, program kurmak için aramayın bilgisayarlarının getirmeyin internette Snapchat gönderilen iletinin sesini kısmayı nasıl öğrendiyseniz yazın Google ile öğrenin !!!

*Yaptırmayacağınız  işler için sırf kıyaslama uğruna,fiyat almak için yormayın.

*Kendinizin yaptığı bir sitede, kaybettiğiniz kodlar için destek istemeyin. Nasıl bozduysanız oturun yapın.

*Destek isteyin ama mutlaka bunun için ufakta olsa bir hediye,Vb. bir bedel ödeyin. 10 senelik emek var bunun üzerine basmayın.Seviyorsanız sayıyorsanız bencil olmayın gösterin sevginizi.

*Elinizden gelen ev yemekleri varsa, pasta , kek , börek vb. yapıp getirin çok sever ev yemeklerini.

Güzel bir 6 ay geçirmemize yardımcı olduğunuz, bize tasarımız sevdirdiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Çağatay Ünalan